הרשמו לדיוור
מפגשים כל מה שמעניין
ליאור מנור

להזמנת הפעילות:

שאלות? נשמח לענות

עינת קליינפלץ מנהלת מחלקת "מפגשים" והדרכה דוא"ל: einat@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 104 נייד: 052-4272728


סתיו פולק מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות "מפגשים" והדרכה דוא"ל: stav@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 125 נייד: 054-3050578


אלה לביא מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות "מפגשים" והדרכה דוא"ל: ela@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 105 נייד: 054-3210866

ליאור מנור

מהנדס מחשבות על מסתורי המוח והיכולת שלנו

מגוון הרצאות על מסתורי המוח והיכולת שלנו לשפר מיומנויות של תקשורת בלתי מילולית, העברת מסרים אפקטיבית, זיכרון, חשיבה יצירתית וחיובית.

ליאור מנור הינו אמן חושים, שכבר מעל ל- 25 שנה מהנדס מחשבות של אנשים ומצליח בתחכום רב להפתיע ולרתק מאות אלפי אנשים ברחבי העולם. לאחר לימודיי תואר במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב, בחר מנור להפוך את החישובים המתמטיים לתחום יצירתי ומעניין המשלב פסיכולוגיה וסוגסטיה ולעסוק בתחום אומנות החושים- תחום הדורש חשיבה יצירתית, קריאת שפת גוף, יכולת העברת מסרים וזיכרון מיוחד.

ליאור מופיע בפני חברות בארץ ובחו"ל ומרצה על מסתורי המוח והשפעת כשלים מחשבתיים על אופן קבלת החלטות. הוא מציג ומדגים את היכולות האינסופיות שלנו כבני אדם, שלרוב, אנו לא מודעים להן ומשתמשים רק באחוז קטן מהן. ליאור מסביר כיצד ניתן להגשים ולגרום לדברים לקרות. בהרצאותיו מעודד ליאור מנור לחשיבה יצירתית ומעניק השראה רבה.

ההרצאות אנרגטיות מתוחכמות, מבדרות ובשיתוף מלא עם הקהל.

נושאי ההרצאות:

תפיסה וחשיבה יצירתית בעולם מורכב ודינמי, כיצד ניתן לתמרן בקלות את המוח האנושי? כיצד מוחנו מתעתע בנו ויוצר ללא שליטתנו כשלים מחשבתיים? מההרצאה תבינו כיצד באפשרותנו לשים לב לאותם כשלים מחשבתיים, לשלוט בהם ולקבל החלטות טובות ונכונות יותר עבורנו.
בנוסף תלמדו איך להיזהר משרלטנים שמתחזים לבעלי כוחות על טיבעים, העברת מסרים אפקטיבית, איך לשכנע ולקבל תשובה חיובית במו"מ? מה כוחה של תקשורת בלתי מילולית ואיך ניתן לשפרה? מההרצאה תלמדו על אומנות השכנוע, שפת גוף וכיצד ניתן להצליח במשא ומתן.
ליאור מנור הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום העברת מסרים. מופיע בארץ ובחו"ל עבור חברות מובילות בכנסים ותערוכות בהם מתבקש להטמיע מסרים ולקדם את מטרות האירוע.

שיפור הזיכרון
ליאור מנור מדגים ומלמד 4 טכניקות יעילות וישימות שיעזרו לכל אחד לשפר את הזיכרון בצורה משמעותית. בהרצאה תלמדו שיטות לזכור שמות ופרצופים, רשימות ארוכות, איך לנאום חשוב. ואיך לזכור שמות כבר אמרנו?!
במהלך ההרצאה נגלה שאין דבר כזה זיכרון גרוע, כי אם יש זיכרון לא מתורגל. או מוח שלא מפעיל טכניקות פשוטות.

ההרצאות מתובלות בהרבה חוש הומר עם מצגת אינטראקטיבית בשיתוף והפעלת הקהל.