הרשמו לדיוור
מפגשים כל מה שמעניין
הרצאה בת-שבע פיינהנדלר

להזמנת הפעילות:

שאלות? נשמח לענות

עינת קליינפלץ מנהלת מחלקת "מפגשים" והדרכה דוא"ל: einat@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 104 נייד: 052-4272728


סתיו פולק מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות "מפגשים" והדרכה דוא"ל: stav@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 125 נייד: 054-3050578


אלה לביא מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות "מפגשים" והדרכה דוא"ל: ela@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 105 נייד: 054-3210866

בת-שבע פיינהנדלר פעילות לילדים

שעת סיפור חוייתית שתקשר אתכם עם הכמיהה לעלות לירושלים הבנויה

מגוון שעות סיפור:

"הים של שולי"- מיוחד לחודש אלול!
סיפור בניחוח אלולי. משל בן ימינו הממחיש בצורה מרתקת את אהבת ה', וציפייתנו לשוב אליו.

תקציר: סיפור שמשתף את הקהל במשפטים שמשתלבים בסיפור, הסיפור משולב עם שיר המעובד ברמה גבוהה ומרגשת. תוך כדי הבנות יוצרות יצירה אומנותית הקשורה לסיפור, ברקע תערוכה יפיפיה הנותנת לבנות השראה. כל אחת חוזרת הביתה עם יצירה ביד.

"כרטיס לחיים"-
סיפור צבעוני המשלב מתח עם הומור ומחדיר את המסר של "אין עוד מלבדו" באופן חוויתי ומומחש.

תקציר: חיים בחור ישיבה בורח מאימת הבולשביקים, ללא אמצעים,  הפסוק "אין עוד מלבדו" הוא הרכוש היחיד המלווה אותו. בתחנת הרכבת הוא נקלע  למערבולת בלתי צפויה שנדמה כי מרעה את המצב, רק אמונתו האיתנה מחזיקה אותו לבל ייפול, ואז כשנדמה שהמצב  לא יכול להיות יותר גרוע, מגיעה הישועה מהמקום הכי לא צפוי. בעזרת אביזרים , הופך אולם ההופעה לקרון רכבת צבעוני והבנות , לדמויות פעילות מתוך הסיפור. חוויה שלא תישכח במהרה.

שעת סיפור אינטראקטיבית בשילוב יצירה מחימרהרצאות בת-שבע פיינהנדלר
תוכן שיחבר אתכם לימי הפאר של ירושלים, ויעורר את הכיסופים לחסר האמיתי. יחד עם "סומרה " (הילד האתיופי) נצלח נהרות, נלחם בשודדים, עד הסוף המפתיע. תו"כ הסיפור מופעלים הילדים ,ומשתלבים כדמויות מתוך הסיפור. כל ילד חוזר הביתה עם המוצג מחימר שיצר במהלך המופע.

בת-שבע פיינהנדלר, שחקנית, ואשת חינוך, העוסקת בתחום ההפעלות למעלה מ-20 שנה, בת-שבע מורה בכיתות הגבוהות של בית הספר היסודי, מאמנת את המסיבות ונוטלת חלק פעיל בפעילות החברתית. התוכניות מצטיינות באיכותם הגבוהה, מקנות ערכים של אמת בהגשה חווויתית מרוממת.

מנות ההומור כמו גם הרגש המלווים את ההופעות יותירו אף את המבוגרים ביניכם עם טעם של עוד.

הרצאות בת-שבע פיינהנדלר