הרשמו לדיוור
מפגשים כל מה שמעניין
גיל חובב

להזמנת הפעילות:

שאלות? נשמח לענות

עינת קליינפלץ מנהלת מחלקת "מפגשים" והדרכה דוא"ל: einat@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 104 נייד: 052-4272728


סתיו פולק מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות "מפגשים" והדרכה דוא"ל: stav@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 125 נייד: 054-3050578


אלה לביא מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות "מפגשים" והדרכה דוא"ל: ela@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 105 נייד: 054-3210866

גיל חובב

גיל חובב במגוון הרצאות

על אוכל, ירושלים, אהבה, משפחה ועברית

הרפתקאותיו של מבקר מסעדות
גיל חובב מסכם שלושים שנים (ראשונות!) של ביקורת מסעדות וטלוויזיית אוכל בערב שכולו סיפורי פול בוקוז, כבד אווז, אל בולי, קוסקוס כרובית, מואיז פאר, חומוס וביל קלינטון. בין התעלומות שתיפתרנה: למה יין הוא המוות השחור? למה אוכל ישראלי כל כך אהוב בעולם? מה הכישרון הראשון במעלה של כוכב אוכל בטלוויזיה? ואיך מזהים בשנייה שהאיש שמולך נוכל.

אוכל קטן ונשים גדולות
גיל חובב, סופר, מו"ל ואיש טלויזיה, מספר על אוכל, ירושלים, אהבה, משפחה ועברית. בהרצאה קלילה בת שעה מספר חובב באילו תחבולות ניסו לפתות אותו, ילד ירושלמי כחוש ופוזל, לאכול דגים, מדוע החליטה סבתו, לאה אבושדיד, לוותר על הנדוניה שלה כדי להינשא לאיתמר בן אב"י ומתי בדיוק גילתה לו בתו שהשפה העברית שיגעה אותו לחלוטין. כל זה בליווי סיפורים על אליעזר בן יהודה, משה חובב, חיל המודיעין הישראלי, ערוץ 2, מיטב מסעדות תבל וכמובן – בעברית צחה.

* ההרצאה אינה כוללת הדגמת בישול ו/או כיבוד.

אליעזר בן יהודה בנעלי בית
גיל חובב, נינו של מחייה השפה העברית, מספר בהרצאה משעשעת בת שעה על הפכים הקטנים (והגדולים) שמאחורי חידוש השפה, על החשבון הפתוח של משפחת בן יהודה עם הקהילה החרדית בירושלים, על שתי מילים שכולנו אומרים לא נכון וגם מסביר למה, בעצם, אי אפשר לספר על אליעזר בן יהודה בנעלי בית.

עליז ושמח
גיל חובב, סופר ומגיש טלוויזיה, מספר על היציאה מהארון, זוגיות ארוכת שנים, הורות גאה ואיך זה להיות הומו ביחידה הכי סודית בצה״ל. ההרצאה כוללת 20 דקות מונולוג ואחר כך שאלות ותשובות עם הקהל.

As Gay as Christmas
Gil Hovav, an Israeli gay author and tv personality, talks about coming out, gays in the army, long life partnership and gay parenting. A 20 minute talk and then Q&A.

ניתן להזמין ב2 פורמטים: אנגלית/עברית

איך יצאתי כזה
הרצאה בת כשעה על איך נכון לגדל ילדים, איך נכון לחיות ואיך נכון לאהוב. גיל חובב מביט בדורות הקודמים במשפחתו ותוהה מי צדק
האם זה שאיים במכות רצח על ילדיו (אליעזר בן יהודה)?
האם זו שהסבירה לו שהציפורים במרפסת חשובות יותר ממנו (לאה אבושדיד)?
האם זו שאמרה לו שכל השירים בעולם נכתבו עליו ורק עליו (דרורה בן אב״י)?
או אולי זה שלא נתן לו להיכנס למקלט בעת הפגזה (משה חובב)?

הרצאה שיש בה צחוק גדול, עצב מתוק ובעיקר אהבה

מקור התמונה: צילום עצמי

מפגשים נוספים עם גיל חובב >