חנות הספרים

חנות הספרים

סְפָרִים וְעוֹד” – מחלקת הרכש של המרכז לספריות וספרות בישראל הינה חנות-איכות וירטואלית המיועדת לרכש ספרים.
בסְפָרִים וְעוֹד –  ינתן לכם יחס אישי, מענה מקצועי, ענייני וישיר, ליווי לכל אורך הדרך, ייעוץ בבחירת הספרים ומשלוח הספרים עם שליח, עד היעד – הספרייה הציבורית, ספריית בית ספר, גן ילדים או כל מוסד אחר.

אנו מספקים מגוון של ספרים, בהתאם לדרישת הלקוח – ביכולתנו לספק כל הזמנה, החל מהזמנות קטנות של ספרים ועד להזמנות הדורשות הקמת ובניית ספריות מלאות במנעד רחב של תחומים. אנו מציעים הנחות אטרקטיביות בכל הנוגע לרכש הספרים עצמם, וכן מספקים מגוון מוצרי עזר מתחום הציוד ספרני.

ויש גם ערך מוסף – כמו כל אחד משירותי המחלקות השונות ב”המרכז לספריות וספרות בישראל”, מעבר לשיקולים המקצועיים הבחירה בשירותינו מהווה למעשה תרומה לקהילה, מכיוון שכגוף ללא מטרות רווח כל ההכנסות העודפות של המרכז חוזרות לציבור בצורת מיזמים ופעילויות שונות בתחומי תרבות הקריאה, הספריות הציבוריות, הספרות והתרבות בכלל.

במרכז הספר, תוכלו ליהנות, בנוסף לרכש הספרים, מהמערך התומך שלנו לספריות, בתחומים נוספים – שירותי קטלוג, הפקת אירועי תרבות והדרכות, ושירותי השאלה דיגיטלית.

* המרכז לספריות וספרות בישראל הינו ספק מורשה ותיק של מחלקת הספריות הציבוריות במשרד התרבות והספורט ושל משרד החינוך, לתחומי רכש ספרים וציוד ספרני.

 

צרו עימנו קשר

thumb-w
רננה גליק מנהלת מחלקת רכש וחנות הספרים טלפון: 03-6180151, שלוחה 201