הרשמו לדיוור
מפגשים כל מה שמעניין
מופע קומי לימודי - אירית בן צור

להזמנת הפעילות:

שאלות? נשמח לענות

עינת קליינפלץ מנהלת מחלקת “מפגשים” והדרכה דוא”ל: einat@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 104 נייד: 052-4272728


סתיו פולק מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות “מפגשים” והדרכה דוא”ל: stav@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 125 נייד: 054-3050578


אלה לביא מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות “מפגשים” והדרכה דוא”ל: ela@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 105 נייד: 054-3210866

אירית בן צור – מופעים מוזיקליים על חוכמת השפה עברית

3 מופעים מרגשים ומצחיקים המביאים לידי ביטוי את חוכמת השפה העברית

סדרת המופעים: 1 האוצרות שבמילים 2 מחוללת הנפלאות 3 חגים ונעים

סיפורים משעשעים ומרגשים שזורים במשחקי מילים שיוגשו כחידות ויאפשרו לכם להביט על המציאות המצטיירת מנקודת מבט מפליאה ואחרת. הסיפורים ילוו בשירים מקוריים שיעניקו מעטפת מוזיקלית ותנועתית נעימה לנפלאותיה של השפה. מעת לעת יצורף גם הקהל לתנועה.

האוצרות שבמילים
הדרך לאושר אישי, זוגי, משפחתי וחברתי! מופע חגיגי וחייכני שופע משחקי מילים ושירים המתווים את הדרך העברית לאושר. מופע שיוביל את המשתתפים למחשבה יומית רעננה ומאירה ולהבנה שה’אושר – על פי האותיות נמצא ב’ראש’.

מחוללת הנפלאות
בנופך אישי: סיפורי ‘אני גם’ (metoo#) שיטלטלו את לבכם, אנקדוטות על מפגשים אקראיים עם כוכבי זמר ובידור שיגלגלו אתכם מצחוק וגם: כיצד ‘מתחייבים לחיוביות’ ו’ממציאים את המציאות’ באמצעות משחקי המילים.

חגים ונעים
בשמות חגי ישראל ובשמות המנהגים והמאכלים גנוז תהליך מופלא של חתירה קדימה ללא לאות לחרות תוך חיפוש מתמיד, אחר החופש! מופע מענג שבו יישזרו מחשבות מאירות על חגי ישראל במשחקי מילים, סיפורים אישיים ושירים מלבבים.

אירית בן צור: שחקנית, מורה לריקוד, כותבת סיפורים ושירים ומלחינה, שיחקה בתיאטרון חיפה, בית לסין והחאן בהצגות שונות. לימדה ריקוד יצירתי למבוגרים במשך שנים רבות, יצרה ועדיין יוצרת מופעים ותוכניות לימוד תיאטרליות לילדים ומופעים קברטיים למבוגרים על חוכמת השפה עברית.