הרשמו לדיוור
מפגשים כל מה שמעניין
הופעה טל גורדון

להזמנת הפעילות:

שאלות? נשמח לענות

עינת קליינפלץ מנהלת מחלקת "מפגשים" והדרכה דוא"ל: einat@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 104 נייד: 052-4272728


סתיו פולק מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות "מפגשים" והדרכה דוא"ל: stav@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 125 נייד: 054-3050578


אלה לביא מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות "מפגשים" והדרכה דוא"ל: ela@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 105 נייד: 054-3210866

טל גורדון

מפגש יוצרת בתחום השירה "אם אתה יכול לדבר אתה יכול לכתוב"

טל גורדון ידועה בעולם המוזיקה כאמנית הרפתקנית שאוהבת לחקור ולחפש. במפגש האמן היא מספרת על הדרך הלא שגרתית שהיא עושה כיוצרת המכירה היטב את ההתמודדות עם 'מחלות הילדות' של היצירה, שרה כמה מהשירים שכתבה, מספרת את הסיפורים שמאחוריהם, וממחישה בעזרת טעימות מסדנת הכתיבה שלה שלא חייבים להיות משוררים כדי לכתוב טקסטים חזקים.

כשגורדון מספרת על עצמה, היא מספרת לנו, בעצם, על עצמנו.כמי שלמדה להתמודד עם עורבי הביקורת השחורים והמסרסים, אותם מכירים כולנו, ומצאה את הדרכים המיוחדות שלה לחזור ולעוף, היא מעניקה גם למשתתפי המפגש השראה להעז ולטעות, כדי לחזור ולמצוא את הנקודה המדויקת ממנה נתחבר למקורות העוצמה שיש בכל אחד מאתנו.

טל גורדון, כותבת, מוזיקאית, מגישת טלוויזיה ומנחת סדנאות כתיבה. באלבומיה עבדה עם ברי סחרוף, אמיר צורף, קורין אלאל, רונה קינן, אבי בללי, רמי פורטיס ואייקונים נוספים מעולם הרוק. גורדון כתבה, בין היתר, את מילות השיר "הכעס" ללהקת רוקפור, ואת השירים "כמו שיורד גשם", "מסכות", "טוב לי הכל", ורבים נוספים. בימים אלה היא מוציאה אלבום בשיתוף פעולה עם די. ג'יי. עמר טייאר.  כמגישת תכניות תרבות בטלוויזיה הגישה את מגזין המוזיקה "תוצרת הארץ" ואת התכניות "הכל תרבות" ו"תרבות, רחוב". בעשור האחרון היא מנחה סדנאות כתיבה מצליחות ברחבי הארץ. בשנת 2005 זכתה בפרס אקו"ם על כתיבת טקסטים.


המלצות:

"טל, תודה רבה על ערב מופלא, כולם יצאו באנרגיות חזקות מאד של יצירה – האותנטיות והישירות שלך, מעבירות תהליך, ויוצרות שינוי, אפילו אם מדובר בזמן קצר ביותר – חווייה שתהדהד ותמשיך להשפיע. תודה מקרב לב. וכמובן השירים הנהדרים שהייתי רוצה לשמוע מהם עוד ועוד. תודה!"
"היה מדהים! הצלחת לפרוץ אצלי מחסום כתיבה והקראה שלא עשיתי אף פעם…….את מהממת!!!!"
"היה ערב מושלם ואת פשוט נפלאה, השראה גדולה ותחושות של התרוממות רוח! תודה לך"
"נכנסת  עמוק ללב והשארת שם עונג. תודה"
"היה מושלם ובזכותך עברנו ערב מלא באהבה…. תודה תודה תודה!"
"טל היקרה, תודה על ערב קסום ומעורר השראה. פידבקים נהדרים מהמשתתפים."