הרשמו לדיוור
מפגשים כל מה שמעניין
מיכל סנונית

להזמנת הפעילות:

שאלות? נשמח לענות

עינת קליינפלץ מנהלת מחלקת "מפגשים" והדרכה דוא"ל: einat@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 104 נייד: 052-4272728


סתיו פולק מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות "מפגשים" והדרכה דוא"ל: stav@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 125 נייד: 054-3050578


אלה לביא מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות "מפגשים" והדרכה דוא"ל: ela@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 105 נייד: 054-3210866

מפגש עם הסופרת מיכל סנונית

מפגש עם סופרת הילדים

מפגשים סביב ספריה הרבים והאהובים, לפני כל מפגש יש לקרוא מהאופציות הבאות:

כתות א-ב: גם למפלצות יש רגשות; גלי והמפלצת המעופפת; יחזקאל הצב; כמה דוב בבית; שירה נוסעת העירה; ירמיאו החתול; בוא וחבק אותי; דניאל וסודות הים; צפור הנפש; נשיקות ועוד… – כולם בהוצאת והפצת מודן. אדם והפרח; איילת השחר – הוצאת כתר.
כתות ג-ד: גם למפלצות יש רגשות; גלי והמפלצת המעופפת; יחזקאל הצב; ירמיאו החתול; צפור הנפש; בוא וחבק אותי; יד ביד עם אלוהים; דניאל וסודות הים; רוקמת החלומות; נשיקות ועוד… – הוצאת והפצת מודן. תום כבר לא לבד – הוצ' אריה ניר. אדם והפרח; איילת השחר – הוצאת כתר.
כתות ה-ו: צפור הנפש; בוא וחבק אותי; יד ביד עם אלוהים, ירמיאו החתול, דניאל וסודות הים; נשיקות ועוד… – הוצאת מודן. איילת השחר, אדם והפרח, הוצאת כתר; תום כבר לא לבד – הוצאת ספרי אריה ניר.

המפגש מתמקד בנושא הרגשות, "גם האחר יכול להיות חבר" – סוגים שונים של חברויות. אני עם עצמי, ילד עם ילד, אדם ופרח, ילדה וים, אני והמשפחה שלי ועוד.
ספריה של מיכל סנונית עוסקים בנושא הרגשות. המפגשים מותאמים לגילאי התלמידים.
לתלמידי חטיבה ותיכון הכותרת היא "אני מרגיש משמע אני קיים" – האמנות כאמצעי למפגש שלי עם עצמי.

מיכל סנונית, במשך שנים היתה עיתונאית בעיתון על-המשמר. ראיינה, סיקרה ו"כיסתה" את נושאי התרבות והאמנות בו. במשך ארבע שנים היתה עורכת "חותם", מוספו השבועי של העיתון. כיום עוסקת – בנוסף לכתיבתה הספרותית, בפגישות עם ילדים ומבוגרים, מרצה ומשוחחת בנושאי ספרות שונים, בבתי ספר, מתנ"סים ומועצות אזוריות על פני הארץ וכן בחוגים פרטיים שונים.

"נשיקות ועוד…" – מודן 2019 – חדש