הרשמו לדיוור
מפגשים כל מה שמעניין
שעת סיפור

להזמנת הפעילות:

תאריך פתיחה: 31.07.2023
מיקום הקורס:

מרכז הספר והספריות בישראל (תחבורה ציבורית נגישה מכל הארץ לקניון איילון, תחנת רכבת בני ברק ואז הליכה קצרה או חנייה ברחובות הסמוכים או בקניון איילון)

עלות למשתתף: 200 ₪ למשתתפ.ת
דרכי הגעה:

רכבת: תחנת הרכבת בבני ברק.
אוטובוס: כל הקווים המגיעים לקניון איילון.
חניה: ברחוב או בחניון קנייון איילון.

שאלות? נשמח לענות

עינת קליינפלץ מנהלת מחלקת "מפגשים" והדרכה דוא"ל: einat@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 104 נייד: 052-4272728


סתיו פולק מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות "מפגשים" והדרכה דוא"ל: stav@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 125 נייד: 054-3050578


אלה לביא מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות "מפגשים" והדרכה דוא"ל: ela@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 105 נייד: 054-3210866

מה אקרא לילד- השתלמות לספריות לבניית שעות סיפור לגיל הרך 31.7.2023

ניתן להתאים ולהזמין לצוות הארגון

לכפתור טופס ההרשמה גללו למטה בהמשך הדף (מצד ימין)


מרצה: יעל פילו סדובסקי

למי מיועד? לספרנים וספרניות סקרנים שפניהם לעתיד.

מה בתוכנית? הקראת סיפור יוצרת חוויה משותפת, רגע של קרבה השונה מכל מפגש אחר. זהו מפגש אינטימי שבו יוצאים יחדיו למסע בעולם המתואר בספרים: עולם של חוויות, דמויות ומצבים, המהדהדים את עולמו של הילד ומחברים אותו לעולמו הפנימי.

בהשתלמות זו נלמד על מאפייני ספרות הילדים וכיצד למצוא ולבחון את התמות הגלויות והסמויות בספרים. לאחר מכן נלמד דגשים בקריאת סיפור לילדים ונרכוש כלים לבניית פעילות חברתית בעקבות קריאת סיפור.

קצת על המנחה – יעל פילו סדובסקי
ביבליותרפיסטית ומנחת קבוצות

ספרים ממלאים את חיי מאז ומעולם. אהבת הקריאה והכתיבה מעסיקה אותי בכל עת ובכל תחומי בחיי. אני מאמינה שטקסט (שיר, סיפור, סיפור בעל-פה) יכול להוות גשר בין הכותב לקורא, לנענע ולהרחיב מחשבה ורגש, לסייע בעיבוד ובהמשגה. נוטה לקרוא כל מילה מודפסת, לכתוב בעיפרון, ללכת לאיבוד בספריות וחנויות ספרים בארץ ובעולם.

בעלת קליניקה פרטית ברעננה, מתמחה בטיפול בילדים, נוער ומבוגרים, הדרכת הורים וסדנאות כתיבה. עובדת במשרד החינוך מזה 15 שנים, באופן פרטני וקבוצתי.

B.A.- אוניברסיטת תל-אביב תעודת הוראה בחינוך המיוחד
אוניברסיטת תל-אביב. M.A.- ביבליותרפיה, אוניברסיטת חיפה.
תעודת מטפלת בביבליותרפיה, אוניברסיטת חיפה.
תעודת פסיכותרפיה לילדים ולנוער, סמינר הקיבוצים.

מתי? ביום שני 31/7 בשעה 10:00-14:00.

מיקום: מרכז הספר והספריות בישראל (תחבורה ציבורית נגישה מכל הארץ לקניון איילון, תחנת רכבת בני ברק ואז הליכה קצרה או חנייה ברחובות הסמוכים או בקניון איילון)

עלות: 200 ₪ – ניתן לשלם באופן פרטי או מתקציב הרשות, במזומן או צ'ק ביום האירוע או בהעברה בנקאית- יש למלא גורם משלם בטופס הרישום.

˂ למי זה יתאים? צוותים בארגונים
˂ סוג הפעילות: מרצים
˂ תחומי עניין: אינטרנט ורשתות חברתיות, הפעלות וסדנאות, ימי עיון מקצועיים, חבילות הדרכה, קורסים מקצועיים, מידענות וספרנות, סדרת הרצאות