הרשמו לדיוור
מפגשים כל מה שמעניין
יום עיון לספריות במרכז עם יוני זיכהולץ - חשיבות עבודת הצוות

להזמנת הפעילות:

תאריך פתיחה: 16.01.2024
מיקום הקורס:

המרכז לספריות וספרות בישראל (תחבורה ציבורית נגישה מכל הארץ לקניון איילון, תחנת רכבת בני ברק ואז הליכה קצרה או חנייה ברחובות הסמוכים או בקניון איילון)

עלות למשתתף: 200 ₪ למשתתפ.ת
דרכי הגעה:

רכבת: תחנת הרכבת בבני ברק.
אוטובוס: כל הקווים המגיעים לקניון איילון.
חניה: ברחוב או בחניון קנייון איילון.

שאלות? נשמח לענות

עינת קליינפלץ מנהלת מחלקת "מפגשים" והדרכה דוא"ל: einat@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 104 נייד: 052-4272728


סתיו פולק מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות "מפגשים" והדרכה דוא"ל: stav@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 125 נייד: 054-3050578


אלה לביא מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות "מפגשים" והדרכה דוא"ל: ela@icl.org.il טלפון: 03-6180151, שלוחה 105 נייד: 054-3210866

יום עיון לספריות במרכז עם יוני זיכהולץ – חשיבות עבודת הצוות והדרך להפוך את מקום העבודה לבית ולהרגיש משמעות ושייכות

ניתן להתאים ולהזמין לצוות הארגון

לכפתור טופס ההרשמה גללו למטה בהמשך הדף (מצד ימין)


מרצה: יוני זיכהולץ

למי מיועד? לכל ספרן או ספרנית ולכל מי שנמצא במסע המקסים והמורכב של חייו האישיים והמקצועיים.

מה בתוכנית? בסדנה נדבר ונעבוד דרך הכלים האנושיים שאיתם נולדנו ודרכם גדלנו – זיכרונות, חפצים אישיים, מוסיקה וצבעים. החשיבות של תקשורת אפקטיבית, אמון וכבוד הדדי בבניית שותפויות חזקות במקום העבודה, מהי הדרך לטפח סביבה תומכת, ונשים דגש משמעותי על חשיבותה של לקיחת האחריות על מעשיי והחלטותיי במקום העבודה . נדון בתפקיד של יצירתיות וחדשנות בעבודת צוות, בחשיבה מחוץ לקופסה והסקרנות לאמץ רעיונות חדשים. בהרצאה משתף יוני בחוויות שלו, כישלונות והצלחות, קשיים רבים ופתרונות, והפרטנרים הנפלאים שפגש במסע המקצועי שלו. ארגז הכלים שמועבר במפגש מספק אסטרטגיות מעשיות שניתן להשתמש בהן במגוון הקשרים כדי לקדם שיתוף פעולה והצלחה במקום העבודה ובחיים עצמם.
זהו מפגש דינמי קצבי ובלתי נשכח, המשלב חוויה אדירה, תוכן ומשמעות, וכלים אמיתיים ופרקטיים.

יוני זיכהולץ
קרדיט תמונה: דויד סקורי

קצת על המנחה – יוני זיכהולץ
מעל ל 20 שנה יוני שחקן, במאי, יוצר ומרצה.
שחקן תיאטרון טלוויזיה וקולנוע, במאי ותסריטאי ישראלי מוכר ואהוב, יוצר הסדרות "קינגים" ו "פשע לא מאורגן" בקשת 12, יוצר הסדרה "זה מה יש " שנמכרה להפקה גרמנית. שיחק כארבע עונות בתפקיד הראשי בסדרה המיתולוגית "חברים של נאור" בתפקיד עומרי, שיחק ב"שטיסל" בערוץ יס, "מתים לרגע", "לא הבטחתי לך". כתב וביים סרטים לקולנוע, " יותר איטי מלב", "אלנבי רומאנס" "אול אין" ו" סנולנד" כולם בתמיכת קרנות הקולנוע. מפתח בימים אלה את הסדרה "רוחות הים" על סיפור מבצע המרמרה שתצולם ב 2024 סדרה אותה יוני גם יביים. כתב את אופרת הרוק "שרוליק" עבור הקאמרי ב 2012 , ואת ההצגה "ע 17" גם כן עבור ת. הקאמרי שאף הייתה מועמדת להצגת השנה ב 2009. כתב את המחזה "אמא שמש ומולדת" עבור תיאטרון באר שבע שיעלה בסוף 23'.

יוני הוא יזם תרבות שעוסק במיזמיי תרבות רבים בתל אביב , לקטור קבוע בקרן הקולנוע, מרצה בבית הספר למשחק "בית צבי" בו גם למד ושם הוא בוחן קבוע בוועדת הקבלה של בית הספר וכמו כן הוא מרצה בחוג לתקשורת במרכז הבינתחומי רייכמן. יוני מלווה פרויקטים טלוויזיוניים וקולנועיים כתסריטאי במאי ועורך. העביר מאות סדנאות במגזר המוסדי והעסקי ומרצה ומנחה סדנאות העצמה והשראה מהטובות בארץ עבור מנהלים, צוותי חינוך והוראה, תלמידים ונוער, צעירים וקהילה, וכל מי שנפש הילד שהיה עדיין פועמת בליבו.

חי ונושם את תל אביב מאז שהגיע אליה מחיפה בגיל 19.

מתי? יום שלישי 19.03.24 10:00 עד 14:00

מיקום: המרכז לספריות וספרות בישראל (תחבורה ציבורית נגישה מכל הארץ לקניון איילון, תחנת רכבת בני ברק ואז הליכה קצרה או חנייה ברחובות הסמוכים או בקניון איילון)

עלות: 200 ₪ – ניתן לשלם באופן פרטי או מתקציב הרשות, במזומן או צ'ק ביום האירוע או בהעברה בנקאית – יש למלא גורם משלם בטופס הרישום.

שימו לב – מס' המקומות מוגבל!

לפרטים והרשמה לחצו כאן

˂ למי זה יתאים? צוותים בארגונים
˂ סוג הפעילות: מרצים
˂ תחומי עניין: הפעלות וסדנאות, ימי עיון מקצועיים, חבילות הדרכה, קורסים מקצועיים, מידענות וספרנות, סדרת הרצאות, אינטרנט ורשתות חברתיות