הספרייה הדיגיטלית הישראלית

מידעונים לצוות הספרייה

דף מידע ועזרה לצוות הספרייהמידעון הספרייה הדיגיטלית

6 מידעון הספרייה הדיגיטלית הדיגיטלית – מידעון פברואר 2022 המגזינים הגיעו לליבי! חומרי פרסום מותאמים לקוראים, תזכורת על אופן ההזמנה במערכת ניטוטק, עדכון על מעבר למודל רכש מרוכז עבור האוסף המשותף.

5 מידעון הספרייה הדיגיטלית הדיגיטלית – מידעון ינואר 2022 מבצע על ספרות רומנטית באוברדרייב ופוסט מומלץ לשיווק דיגיטלי עבור הספריות.

שנת 2021

4 מידעון הספרייה הדיגיטלית הדיגיטלית – מידעון סיכום שנת 2021 – מידעון סיכום שנת 21 המיתוג מחדש של הספרייה הדיגיטלית וכל חומרי השיווק הנלווים, מגוון דוחות ונתונים שנתיים ; מספר הקוראים וההשאלות, הז'אנרים המובילים, חלוקה לפי שפות זרות ועוד.

3 מידעון הספרייה הדיגיטלית הדיגיטלית – מידעון נובמבר 2021 מבצעי חנוכה באוברדרייב, ספרים קוליים מוזלים בעברית, חומרי שיווק דיגיטליים חדשים.

הדיגיטלית – מידעון אוקטובר 20212 מידעון הספרייה הדיגיטלית הזדמנות אחרונה לניצול שאריות תקציב מסעיף "ספרים", המלצות לרכש על מנת לענות על הביקושים הגבוהים בספרייה הדיגיטלית.

מידעון הספרייה הדיגיטלית הדיגיטלית – מידעון ספטמבר 2021 לראשונה, הסלון הגדול בערבית! Big Library Read העולמי, כותרים שאזלו להם ההשאלות הזמינות ולינק לכל סרטוני ההדרכה שלנו.

חומרי הדרכה לספרייה הדיגיטלית הישראלית הדרכות לצוות הספרייה: לשימוש צוות הספרייה – מדריך רכישת כותרים בחנות MarketPlace: דוחות במרקטפלייס- כמה ספרים יש באוסף? נגן וידאו 01:08 05:31 שמירת חיפושים מועדפים במרקטפלייס

הדיגיטלית – מידעון אוגוסט 2021 – הצעות לפרסום ועדכון הקוראים על הספרייה הדיגיטלית בחגים, מבצעי ספטמבר באוברדרייב וסרטון הדרכה על שמירת חיפושים שימושיים במרקטפלייס.

אתר הספרייה הדיגיטלית – מדריך למשתמשהדיגיטלית – מידעון יולי 2021 – אוסף הכותרים ברשימה הארוכה של מועמדי פרס בוקר 2021 וסרטון הדרכה על העמוד הראשי של הדוחות במרקטפלייס.

סרטון הדרכה כניסה ראשונית לליבי

הדיגיטלית – מידעון יוני 2021 – הסבר על חידושי מנוי לספרייה הדיגיטלית בניטוטק, מבצע קומיקס במרקטפלייס של אוברדרייב, וסרטון הדרכה המדגים יצירת דוח משתמשים והשאלות.

הדיגיטלית – מידעון מאי 2021מידעון הספריה הדיגיטלית מאיתזכורת על אופן ביצוע הזמנות במערכת ניטוטק, חודש ספרים קוליים באנגלית במרקטפלייס, שינוי מודל הרכישה של "כנרת" , וסרטון ההדרכה "איך משוטטים בליבי?"

הדיגיטלית – מידעון אפריל 2021מידעון הספריה הדיגיטלית אפריל – מכיל את תוצאות ההצבעה על ההצעות ממפגש הקונסורציום, פרטים על האוסף לקריאה ללא הגבלה שניתן על ידי אוברדרייב לשנת 2021, וסרטון ההדרכה "איך מזדהים באפליקציית ליבי לראשונה"

הדיגיטלית – מידעון מרץ 2021מידעון הספריה הדיגיטלית מרץ – מבשר על עלייתם לראשונה של כותרים קוליים של הוצאת "ידיעות ספרים" ושובן של ההדרכות הפתוחות מידי חודש בזום.

הדיגיטלית – מידעון פברואר 2021הדיגיטלית - מידעון פברואר 2021 – מכיל פרטים על מועדוני הקריאה ומידע על ההצבעה על הצעות שהועלו במפגש הקונסורציום.

הדיגיטלית – מידעון ינואר 2021מידעון הספריה הדיגיטלית ינוארמכיל מידעון המיועד לקוראים ב-PDF וב-JPG והזמנה למפגש הקונסורציום.